українська
Телефон гарячої лінії
0 800 300 201
На головну

Відповідаємо на Ваші запитання

Де виробляються товари ВТМ «Премія»?

Ми уважно ставимося до якості товарів ВТМ «Премія». У процесі вибору виробників для «Премії» корпорація Fozzy Group враховує наступні критерії: якість продукції, технологія виробництва, технологічне обладнання заводів, стабільність поставок та рівень довіри споживачів до торгових марок виробника. Серед виробників товарів «Премія» – компанії Bonduelle, Exoliva, Kamis, «Верес», «Кернел», «Ласка», «Левада», «Чигиринський консервний завод», «Щедрий дар» та інші.

Чому товари ВТМ «Премія» коштують дешевше?

Товари власних марок традиційно коштують дешевше, ніж аналогічні товари виробника. Різниця в ціні пояснюється відсутністю посередників між виробниками і торговими мережами – продукт напряму надходить у магазини. Також ми не витрачаємо кошти на просування товарів ВТМ, таким чином ви купуєте товари без маркетингових та рекламних націнок. Саме тому товари ВТМ «Премія» коштують на 5-20% менше, ніж товари аналогічної якості відомих марок.

Які переваги ВТМ «Премія» для покупця?

Розумна ціна. Покупець має можливість придбати товари кращих вітчизняних та міжнародних виробників за нижчою ціною.
Гарантована якість. Якість товарів ВТМ «Премія» ретельно контролюється також і торговою мережею на етапі виробництва.

Чи можу я бути впевненим у високій якості товарів ВТМ «Премія»?

Виробники товарів ВТМ «Премія» обираються виключно на конкурсній основі. Корпорація Fozzy Group виступає в ролі експерта у сфері продуктів харчування та непродовольчих товарів щоденного використання. Пропонуючи товар власної торгової марки, торгова мережа несе відповідальність перед споживачем за якість товарів. Ми маємо всі можливості для контролю якості і здійснюємо його на трьох рівнях:

- Виробництво. Ми вибираємо кращих постачальників, які можуть забезпечити стабільний рівень якості. Наші фахівці перевіряють систему контролю якості на виробництві.
- Готовий продукт. Ми контролюємо якість кожної партії товару, проводимо регулярні лабораторні тестування продукції на відповідність заявленій якості.
- Відгуки покупців. Ми завжди готові вислухати відгуки наших покупців про продукти власної торгової марки «Премія». Саме для цього ми створили цю веб-сторінку, а також безкоштовну гарячу лінію 0-800-300-201.

Чому власна торгова марка має назву «Премія»?

Назва власної торгової марки не завжди повторює назву мережі. Корпорація Fozzy Group розвиває торгові мережі різних форматів: супермаркети «Сільпо», магазини «Фора» та гіпермаркети Fozzy. Враховуючи те, що власна торгова марка буде представлена у всіх мережах, вона не може мати назву однієї мережі, наприклад, ВТМ «Сільпо».

Ми обрали назву «Премія», оскільки вона якнайкраще відображає сутність нашої власної торгової марки. «Премія» означає, що покупець отримує винагороду за свій вибір: купуючи якісний товар за розумною ціною, він заощаджує власні кошти.

Чому товари марки "Премія" можна також купувати в супермаркеті "Бумі"?

Як Ви, напевно, знаєте, продукцію під ТМ Премія можна купити тільки в торгових мережах нашої компанії - супермаркетах Сільпо, магазинах біля дому Фора та гіпермаркетах Fozzy C&C.
З грудня 2007 року мережа магазинів Бумі теж належить нашій компанії, тому Премію Ви можете знайти й там.


Недавно у Вашій ТМ з'явилися глазуровані сирки.
Вони містять помилкову інформацію для покупця.
На сирку написано, що його жирність 15%, але в таблиці білки, жири вуглеводи вказано, що в 100 грамах 24,2 грами жиру. Що у свою чергу більше на 15%.
Будь-ласка, відкоректуйте!

Для глазурованих сирків технічними умовами на продукцію передбачено зазначення в назві продукції % жирності сиркової маси, що є основним компонентом продукту. Крім сиркової маси в продукті присутні інгредієнти, які теж містять певну кількість жиру (наприклад, шоколадна глазур). Таким чином, інформація на упаковці є достовірною та не потребує коригування.
Дякуємо Вам за увагу до нашої продукції.


Чи містять суміші овочів генномодифіковані продукти?

Заморожені овочі та овочеві суміші ТМ "Премія" не містять генетично модифікованих організмів чи продуктів.

Даєш у продаж заготовки для піци фірми Тока Тока в Дніпропетровську!!! У ваших магазинах купити піцу нормальну нереально, тому що її там просто немає. Із пропонованих варіантів вибрати нема що.

Ми раді повідомити про те, що нещодавно в асортименті продукції СТМ «Премія» з’явилася піца різних видів.
До уваги споживачів піца: Венеціанська, Гавайська, Неаполітанська, Сицилійська або Туринська.


Чи не збираетесь ви випускати продукцію для дітей?

Випуск продукції дитячого харчування та товарів для дітей заплановано на 2009-2010 роки.

1
2
»

Якщо ви не знайшли відповіді на Ваше запитання, будь-ласка, надішліть його нам.
разработка сайта - www.perevorot.com
розробка дизайну
листопад, 2006

програмування